Pogoda na dziś - wtorek 05.04. Zmarzniemy, zmokniemy, a na dodatek silnie powieje

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Wtorek zapowiada się deszczowo we wszystkich regionach kraju. Będzie wietrznie i zimno. Aura niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

We wtorek zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami, ale wystąpią również przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza przekroczy 90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 995 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 975 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 990 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Na ogół pochmurno z przelotnymi opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 986 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 988 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości