Pogoda na dziś - środa 7.12. W wielu regionach pojawi się śnieg

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na piątek 27.01
Pogoda na piątek 27.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Środa 7.12 upłynie pod znakiem opadów deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Warto uważać, bo na drogach zrobi się ślisko i niebezpiecznie. Termometry pokażą maksymalnie cztery stopnie Celsjusza.

Środa zapowiada się pochmurnie z niewielkimi przejaśnieniami. Synoptycy prognozują opady śniegu, okresami deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Będzie ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 90 procent. Wszędzie odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Środa w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę, możliwe są opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany wiatr, który okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka w środę pochmurna aura z opadami śniegu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. Okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 981 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu w środę będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Poza tym pojawi się śnieg lub deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Barometry wskażą w południe 997 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Środa w Warszawie upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury. Poza tym popada śnieg lub deszcz ze śniegiem. Uwaga, zrobi się ślisko. Temperatura maksymalna osiągnie 2 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe sięgnie 994 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Przed mieszkańcami Wrocławia pochmurna środa z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Termometry wskażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr okaże się umiarkowany, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h, nadciągnie z południowego wschodu. Na barometrach w południe zobaczymy 994 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości