TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - środa 29.12. Dużo chmur, opady od deszczu po śnieg

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Tomasz Zubilewicz o pogodzie w sobotę
Tomasz Zubilewicz o pogodzie w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/4
Pogoda na dziś 29.12

Pogoda na dziś. W środę na obszarze niemal całej Polski należy spodziewać się opadów deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 4 stopni Celsjusza na południowym zachodzie. Aura niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

Środa przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Miejscami pojawią się słabe opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Lokalnie deszcz będzie marznący. Temperatura maksymalna wyniesie od -4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, południowo-wschodni skręcający na południowo-zachodni.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w całym kraju sięgnie powyżej 90 procent. Na zachodzie Polski będzie odczuwalny chłód, a w pozostałych miejscach zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z opadami deszczu i śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1005 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże z opadami deszczu i śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 979 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem, okresami śniegu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 996 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże, okresami możliwe opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 996 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno, opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 993 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości