TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - środa 19.01. Uwaga na silne podmuchy wiatru

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 19.01

Środa zapowiada się na ogół pochmurno. Wiatr w porywach mocno się rozpędzi, w niektórych miejscach do 70 kilometrów na godzinę. Na przeważającym obszarze Polski aura nie będzie miała wpływu na samopoczucie.

W środę zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na południowym wschodzie kraju, przez 4 st. C w centrum, do 6 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr powieje z kierunku zachodniego i południowo-zachodniego, słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. W porywach na przeważającym terenie kraju osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę, na północy zaś do 70 km/h.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 80-90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód, a na północy także wilgoć. Warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany, po południu okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1008 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 60-70 km/h. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, po południu okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, po południu okresami dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 2 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany, po południu okresami dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości