TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - środa 13.10. Opady deszczu w wielu regionach, odczujemy chłód

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 13.10

Pogoda na dziś. Środa przyniesie opady deszczu w połowie kraju. Termometry wskażą maksymalnie od 9 do 12 stopni Celsjusza. Aura, w zależności od regionów, niekorzystnie bądź neutralnie wpłynie na samopoczucie.

Środa na wschodzie kraju upłynie pod znakiem pochmurnej aury z opadami deszczu. Na pozostałym obszarze Polski należy spodziewać się zmiennego zachmurzenia, nie powinno padać. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z kierunku północno-zachodniego.

Warunki biometeo w środę 13.10

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 80-90 procent. We wszystkich regionach będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne we wschodniej połowie kraju okażą się niekorzystne, w zachodniej neutralnie wpłyną na samopoczucie.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1015 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 989 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie zmienne. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie zmienne. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1005 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości