TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - środa 10.11. Cieplej, na termometrach od 7 do 12 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 10.11

Pogoda na dziś. W środę nigdzie nie powinno padać. Po ustąpieniu mgieł można liczyć na chwile ze słońcem. Temperatura sięgnie maksymalnie 12 stopni Celsjusza.

Środa, po zaniku mgieł, w południowej części kraju upłynie z małym zachmurzeniem. W centrum i na wschodzie będzie ono umiarkowane, a na północy i zachodzie przejściowo duże. Synoptycy nie zapowiadają opadów.

Temperatura maksymalna wyniesie od 7-8 stopni Celsjusza w rejonie Suwałk i Białegostoku, przez 9-10 st. C na zachodzie i w centrum, do 11-12 st. C na południu kraju. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Miejscami na południu kraju, głównie w rejonie Przedgórza Sudeckiego, w porywach osiągnie prędkość do 30-40 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środę tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w środę 10.11

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 60-80 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodnie z małym, przejściowo umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1018 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Początkowo pochmurno z zamgleniami. W ciągu dnia przejaśnienia i rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie z umiarkowanym zachmurzeniem, jedynie nad ranem pochmurno. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie z małym, przejściowo umiarkowanym zachmurzeniem. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Nad ranem pochmurno z zamgleniami. W ciągu dnia rozpogodzenia. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 12 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1002 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/s_bawor

Pozostałe wiadomości