TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - środa 08.12. Mróz, przejaśnienia i rozpogodzenia

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek 25.01
Prognoza pogody na wtorek 25.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 07.12

Pogoda na dziś. W środę będzie się wypogadzać. Miejscami na północnym wschodzie, gdzie termometry wskażą najniższe wartości, możliwe jest nawet bezchmurne niebo. Aura w większości Polski niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

Środa w południowej i zachodniej części kraju będzie upływać przeważnie pod znakiem pochmurnej aury, lokalnie możliwe są przejaśnienia i rozpogodzenia. Na północy i północnym wschodzie jest szansa na liczne rozpogodzenia, a w rejonie Suwałk i Olsztyna - nawet na małe zachmurzenie lub bezchmurne niebo.

Temperatura maksymalna wyniesie od -7 i -5 stopni Celsjusza na północnym wschodzie do -2 i -1 st. C w zachodnich i południowych regionach Polski. Wiatr na wschodzie będzie słaby, północno-wschodni, a na zachodzie powieje umiarkowanie, w porywach dość silnie, z kierunku południowo-wschodniego.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 70-90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne, z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju, okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z przejściowymi rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Temperatura maksymalna wyniesie -3 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1003 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -4 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -2 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje umiarkowany, w porywach dość silny, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 993 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z możliwymi rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -2 st. C.. Wiatr będzie umiarkowany, wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 994 hPa.

Autor:ps//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości