TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - sobota 25.12. Opady śniegu tylko miejscami, mroźno w całym kraju

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 25.12

Pogoda na dziś. Opady śniegu w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia wystąpią na niewielkim obszarze kraju i będą mieć zanikający charakter. W wielu regionach czekają nas przejaśnienia i rozpogodzenia. Termometry wszędzie wskażą ujemne wartości.

Sobota, pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Można spodziewać się jednak przejaśnień i rozpogodzeń. W południowych regionach kraju wystąpią zanikające opady śniegu.

Temperatura maksymalna wyniesie od -6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do -1 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje przeważnie z kierunku zachodniego, będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 70-90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie -5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1009 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 982 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie -5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 996 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości