Pogoda na dziś - sobota 24.09. Lokalnie może spaść deszcz

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na piątek 9.12
Pogoda na piątek 9.12tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Sobota 24.09 upłynie pod znakiem pochmurnej aury z rozpogodzeniami. Synoptycy nie wykluczają słabych opadów deszczu miejscami w północno-wschodniej części kraju. Na termometrach będzie maksymalnie do 18 stopni Celsjusza.

W sobotę zachmurzenie będzie duże z rozpogodzeniami. Na krańcach północno-wschodnich lokalnie mogą wystąpić słabe i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 13 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 15 st. C w centrum, do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby, wiejący ze zmiennych kierunków.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 50-70 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne we wszystkich regionach kraju okażą się neutralne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy w sobotę powinni spodziewać się dużego zachmurzenia z okresowymi rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny, z przewagą kierunków południowych. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1003 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Sobota w Gdańsku, Sopocie i Gdyni upłynie z dużym, okresami umiarkowanym zachmurzeniem. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Wiatr powieje słabo, z kierunków południowych. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Sobota przyniesie w Poznaniu pochmurną aurę z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 16 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny, z przewagą kierunków południowych. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W sobotę we Wrocławiu zachmurzenie początkowo będzie duże, w ciągu dnia pojawią się rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr, z przewagą kierunków południowych. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańcy Krakowa w sobotę mogą spodziewać się umiarkowanego zachmurzenia, które będzie wzrastać do dużego. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 16 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 986 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości