TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - sobota 16.10. Dużo chmur, termometry pokażą do 12 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw,dd//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek 3.12
Prognoza pogody na piątek 3.12tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 16.10

Pogoda na dziś, czyli sobotę 16 października, przyniesie sporo chmur. Temperatura będzie wyrównana w całym kraju, na termometrach zobaczymy maksymalnie 10-12 stopni Celsjusza. Miejscami silniej powieje.

Sobota 16 października przyniesie zachmurzenie zmienne, z przewagą umiarkowanego i dużego. Temperatura wyniesie od 10 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, przez 11 st. C w przeważającej części kraju, do 12 st. C na Wybrzeżu. Wiatr powieje z kierunku zachodniego. Będzie słaby i umiarkowany, tylko na Wybrzeżu okresami dość silny. Rozpędzi się maksymalnie do 40-50 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w sobotę 16.10

Wilgotność powietrza w sobotę wyniesie około 60 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne na północy kraju, a w pozostałych regionach neutralne.

Warunki biometeo w sobotę 16.10
Warunki biometeo w sobotę 16.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże, padać nie powinno. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo. W południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie będzie umiarkowane, okresami duże, możliwe są słabe, przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy w najcieplejszym momencie 12 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie do 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie zmienne, na termometrach nie zobaczymy więcej niż 11 st. C. Wiatr będzie słaby, zachodni. W południe barometry pokażą 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie okaże się umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Wiatr będzie słaby, powieje z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie okaże się duże i umiarkowane, termometry pokażą do 11 st. C. Powieje słaby wiatr z kierunków zachodnich. W południe ciśnienie wyniesie 990 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 16.10
Warunki drogowe w sobotę 16.10tvnmeteo.pl

Autor:anw,dd//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości