Pogoda na dziś - sobota 15.01. Zachmurzenie będzie zmienne, termometry pokażą od 2 do 5 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 15.01

Pogoda na dziś. Sobota (15.01) upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy od 2 do 5 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Na sobotę prognozowane jest zmienne zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, na wschodzie silniejszy wiatr z kierunku północno-zachodniego.

Warunki biometeorologiczne - sobota 15.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę 15.01
Warunki biometeo w sobotę 15.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozuje się zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami silniej. W południe na barometrach zobaczymy 1025 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodna aura. Temperatura w najcieplejszymi momencie dnia sięgnie 3 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 998 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Będzie pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Północno zachodni i zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodna aura. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1012 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurna aura z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna osiągnie 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z północnego zachodu i zachodu. W południe barometry pokażą 1014 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 15.01
Warunki drogowe w sobotę 15.01tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości