TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - poniedziałek 15.11. Chłodno, rozpogodzenia możliwe tylko miejscami

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek 24.01
Prognoza pogody na poniedziałek 24.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 15.11

Pogoda na dziś. Poniedziałek, po ustąpieniu mgieł, zapowiada się pochmurno. Niebo będzie się przejaśniać tylko lokalnie. Termometry w najcieplejszej chwili dnia wskażą od 3 do 9 stopni Celsjusza.

Poniedziałek przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami i rozpogodzeniami na południu oraz miejscami na wschodzie i północnym wschodzie kraju. Lokalnie możliwe są słabe opady mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie od 3-4 stopni Celsjusza w rejonie Suwałk, przez 5-7 st. C w centrum oraz na północy i zachodzie, do 8-9 st. C na południu kraju. Z kierunku południowo-wschodniego wiatr powieje ze słabą siłą.

Warunki biometeo w poniedziałek 15.11

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 70-80 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni i południowo-wschodni. Barometry w południe wskażą 1017 hektopaskali, następnie ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno, możliwa mżawka. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1032 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno, możliwe słabe opady mżawki. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1015 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś - Wrocław

Po ustąpieniu mgieł możliwe przejaśnienia i rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1012 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś - Kraków

Po ustąpieniu mgieł możliwe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 8 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1000 hPa i będzie spadać.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości