Pogoda na dziś - poniedziałek 14.03. Słonecznie, od 8 do 13 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek 06.10
Prognoza pogody na czwartek 06.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Poniedziałek upłynie pod znakiem słońca. Temperatura sięgnie maksymalnie nawet 13 stopni Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na samopoczucie.

W poniedziałek będzie na ogół słonecznie. Po południu w zachodnich regionach zachmurzenie wzrośnie, a wieczorem na Nizinie Szczecińskiej może popadać deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Podlasiu do 13 st. C w Wielkopolsce. Z kierunku południowo-wschodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 50-60 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1031 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 13 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1018 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1013 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości