Pogoda na dziś - poniedziałek 08.08. Wiele miejsc ze słońcem, deszcz popada lokalnie

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Poniedziałek 08.08 przyniesie pogodną aurę w niemal całej Polsce. Słabo i przelotnie popadać może jedynie na Wybrzeżu i w górach. Temperatura osiągnie maksymalnie do 25 stopni Celsjusza na zachodzie kraju.

W poniedziałek na północy kraju zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, a w pasie Wybrzeża miejscami możliwe są przelotne opady deszczu. Na pozostałym obszarze Polski czeka nas kłębiaste umiarkowane zachmurzenie. Niewykluczone, że słabo popada również w górach. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 stopni Celsjusza w Suwałkach, przez 23 st. C w Łodzi, do 24-25 st. C we Wrocławiu i Zielonej Górze. Wiatr powieje z kierunku północno-wschodniego, słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w większości kraju sięgnie poniżej 60 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne ciepło, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy w poniedziałek czeka umiarkowane zachmurzenie. Temperatura minimalna wyniesie 23-24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie stabilne, w południe barometry wskażą 1010 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Sopocie i Gdyni upłynie z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem. Możliwe są słabe przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 20-21 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1024 hPa i będzie stabilne.

Pogoda na dziś - Poznań

Na poniedziałek dla Poznania prognozowane jest umiarkowane i duże zachmurzenie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 23-24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie stabilne, w południe wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W poniedziałek we Wrocławiu zachmurzenie będzie umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23-24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie stabilne, w południe wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Poniedziałek przyniesie w Krakowie umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 23-24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie stabilne, w południe osiągnie 995 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości