Pogoda na dziś - poniedziałek 05.12. W części kraju może pokazać się słońce

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W poniedziałek 05.12 będzie przeważać pochmurna aura. Na południu niebo może się jednak przejaśniać i tam termometry wskażą najwyższe wartości.

Poniedziałek upłynie przeważnie pod znakiem pochmurnej aury. W zachodniej połowie kraju pojawią się opady deszczu do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Na południowym wschodzie Polski możliwe są przejaśnienia, a w niektórych miejscach także okresowe rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunku wschodniego.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie około 80-90 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalny chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Poniedziałek w Warszawie upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1009 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Na poniedziałek dla Gdańska, Sopotu i Gdyni prognozowana jest pochmurna aura. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Poniedziałek w Poznaniu zapowiada się pochmurno. Okresami będą występować słabe opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 3 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Poniedziałek przyniesie we Wrocławiu pochmurną aurę z okresowymi słabymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje południowo-wschodni, skręcający na południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Na poniedziałek dla Krakowa prognozowane są przejaśnienia i okresowe rozpogodzenia. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 989 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości