Pogoda na dziś - piątek 18.11. W części kraju spadnie kilka centymetrów śniegu

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Piątek 18.11 w niektórych regionach przyniesie opady śniegu, najwięcej spadnie do na południu. Będzie zimno. Termometry wskażą maksymalnie od -4 do 2 stopni Celsjusza.

W piątek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na południu kraju spadnie do 5 centymetrów śniegu. W rejonie Mazowsza i Pomorza również przelotnie popada i tam spadnie do 1 cm. Temperatura maksymalna wyniesie od -4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z kierunku wschodniego powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie około 80-90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Piątek w Gdańsku, Sopocie i Gdyni zapowiada się pochmurno z przelotnymi opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Na piątek dla Krakowa prognozowana jest pochmurna aura. Wystąpią również opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 975 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Piątek przyniesie w Poznaniu pochmurną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 998 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W piątek w Warszawie będzie na ogół pochmurno. Możliwe są też przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 996 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W Krakowie w piątek będzie pochmurno z opadami śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 992 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości