TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - niedziela 7.08. Mało deszczu, dużo słońca

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw,ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę 25.09
Prognoza pogody na niedzielę 25.09tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W niedzielę 7.08 przelotnie popada tylko w północnej części kraju. Na pozostałym obszarze Polski będzie słonecznie i bez opadów. Temperatura osiągnie maksymalnie od 20 do 25 stopni Celsjusza.

W niedzielę słabe i przelotne opady deszczu możliwe są na Pomorzu. W pozostałych miejscach aura będzie na ogół słoneczna. Temperatura maksymalna wyniesie od 20 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Wiatr powieje słabo, chwilami umiarkowanie, ze zmieniających się kierunków.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie od 50 do 60 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka niedziela ze słabymi przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 20 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1023 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Niedziela w Krakowie przyniesie słoneczną aurę. Termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie wiał słabo. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 991 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu w niedzielę będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Wiatr słaby, powieje z zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W niedzielę mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się słonecznej aury. Temperatura maksymalna wzrośnie do 23 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu upłynie pod znakiem słońca. Termometry pokażą maksymalne 24 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1008 hPa. 

Autor:anw,ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości