TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - niedziela 31.10. Słonecznie i ciepło

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 31.10

Pogoda na dziś. Ostatni dzień października na terenie całego kraju upłynie pod znakiem słonecznej aury. Będzie ciepło, temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie od 13 do 17 stopni Celsjusza.

Niedziela będzie na ogół słoneczna. Temperatura maksymalna wyniesie od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z kierunku południowego powieje ze słabą i umiarkowaną siłą.

Warunki biometeo w niedzielę 31.10

Wilgotność powietrza sięgnie 50-60 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielę

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1013 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 987 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Na ogół słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na ogół słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 17 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1000 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości