Pogoda na dziś - niedziela 27.02. Mokry śnieg i deszcz ze śniegiem w części kraju

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W niedzielę będą miejsca, gdzie pojawią się opady mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem. W większości kraju drugi dzień weekendu zapowiada się pochmurno z rozpogodzeniami.

Niedziela przyniesie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Na południowym wschodzie kraju będą występować okresowe opady mokrego śniegu do 2 centymetrów i deszczu ze śniegiem do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 4 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z kierunku wschodniego i północno-wschodniego.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie około 70-80 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne na północy, zachodzie i częściowo w centrum kraju okażą się korzystne, a w pozostałych regionach neutralnie i niekorzystnie wpłyną na samopoczucie.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie północno wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1022 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje północno wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1037 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5 st. C. Wiatr będzie północno wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1026 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje północno wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami, okresami opady śniegu z deszczem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie północno wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1006 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości