TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - niedziela 26.12. Mroźno i słonecznie, lokalnie może popadać śnieg

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w czwartek 26.05
Pogoda w czwartek 26.05tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 26.12

Pogoda na dziś. Niedziela, drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w niemal wszystkich regionach kraju zapowiada się słonecznie. Termometry wskażą maksymalnie od -8 do -4 stopni Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na samopoczucie.

Niedziela upłynie pod znakiem słonecznej aury, z wyjątkiem północnego wschodu. Tam pojawi się więcej chmur i słabo popada śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -8 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez -7 st. C w centrum kraju, do -4 st. C na Wybrzeżu Gdańskim oraz Ziemi Lubuskiej i Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, ze zmiennych kierunków.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 70-80 procent. Na obszarze całej Polski będzie mroźno. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie -6 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1004 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane, słabe opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -4 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -7 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Słonecznie. Termometry pokażą minimalnie -5 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -5 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 992 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości