TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - niedziela 23.01. Opady, mgły, od -3 do 5 stopni Celsjusza

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 23.01

Pogoda na dziś przyniesie pochmurne niebo. Miejscami mogą utrzymywać się mgły i zamglenia. Prognozowane są także opady - od śniegu, przez deszcz ze śniegiem, po sam deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od -3 do 5 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś. Na wschodzie pojawi się duże zachmurzenie, poza tym będzie pochmurno, może także spaść do jednego centymetra śniegu. W pasie od Pomorza, przez Kujawy i Wielkopolskę, po Dolny Śląsk wystąpią opady śniegu z deszczem i deszczu poniżej litra wody na metr kwadratowy. Na północnym zachodzie do godzin przedpołudniowych mogą utrzymywać się mgły i zamglenia. Tylko na północnym wschodzie kraju wystąpią większe przejaśnienia, nie powinno padać.

Temperatura maksymalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza w pasie wschodnim, przez -1 st. C w centrum kraju, do 5 st. C na Pomorzu Zachodnim. Z kierunków północnych powieje słaby wiatr.

Pogoda na niedzielę 23.01
Pogoda na niedzielę 23.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 23.01

Wilgotność powietrza wyniesie 70-90 procent. Na zachodzie kraju będzie chłodno i wilgotno, mieszkańcy wschodu odczują zimno. Na zachodzie biomet będzie niekorzystny, a na wschodzie neutralny.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 23.01
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 23.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby wiatr. W południe barometry wskażą 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem w drugiej części dnia. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje z kierunków zachodnich. W południe ciśnienie wyniesie 1030 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno ze słabymi opadami deszczu ze śniegiem i deszczu do mniej niż 1 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie 1 st. C. Wiatr z kierunków zachodnich powieje słabo. W południe na barometrach zobaczymy 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno ze słabymi opadami deszczu ze śniegiem do mniej niż 1 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Powieje słabo z zachodu. W południe barometry pokażą 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno ze słabymi przelotnymi opadami śniegu do mniej niż 1 cm. Temperatura maksymalna sięgnie -2 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo. W południe ciśnienie osiągnie 1001 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości