TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - niedziela 21.11. Przelotnie popada, silniej powieje. Do 10 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek 17.01
Prognoza pogody na poniedziałek 17.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 21.11

Pogoda na dziś przyniesie przelotne opady deszczu. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 10 stopni Celsjusza. Należy spodziewać się silniejszych porywów wiatru, miejscami do 40-50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na dziś - duże zachmurzenie z opadami deszczu o sumie do 2-5 litrów wody na metr kwadratowy przemieszczającymi się z północnego zachodu na południowy wschód. Za strefą opadów od północy stopniowo postępować będą większe przejaśnienia, a lokalnie nawet rozpogodzenia. Może jednak przelotnie popadać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8-9 stopni Celsjusza na przeważającym obszarze kraju do 10 st. C na południu i południowym wschodzie. Wiatr powieje z kierunku zachodniego, na wschodzie i północy będzie umiarkowany, okresami dość silny. W porywach może rozpędzać się do 40-50 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne - niedziela 21.11

W całym kraju wilgotność powietrza sięgnie około 70-80 procent. Na ogół odczuwać będziemy chłód, jedynie na południowym wschodzie wystąpi komfort termiczny. W większości kraju biomet będzie niekorzystny, jedynie na południowym wschodzie neutralny.

Warunki biometeorologiczne na niedzielę 21.11
Warunki biometeorologiczne na niedzielę 21.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno, przelotne opady deszczu rzędu 2-5 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany i okresami dość silny wiatr. W porywach może rozpędzać się do 40-50 km/h. W południe barometry wskażą 993 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne z przelotnymi opadami deszczu do 2-5 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje zachodni , umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Początkowo pochmurno z większymi przejaśnieniami. Po południu może przelotnie popadać deszcz do 2-5 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie 9 st. C. Zachodni wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie - jego porywy mogą rozpędzać się do 40-50 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno. Na wieczór prognozowane są przelotne opady deszczu do 2-3 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie 9 st. C. Z kierunków południowych powieje słaby wiatr. W południe barometry pokażą 994 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna sięgnie 10 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje z kierunków zachodnich. W południe ciśnienie osiągnie 979 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości