Pogoda na dziś - niedziela 20.11. Miejscami spadnie śnieg. Będą też regiony, w których wyjrzy słońce

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne we wtorek
Warunki biometeorologiczne we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/2
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Niedziela 20.11 może przynieść słabe opady śniegu w części kraju. W niektórych regionach będą chwile ze słońcem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -3 do 2 stopni Celsjusza.

Niedziela na północy i północnym zachodzie Polski upłynie pod znakiem pochmurnej aury ze słabymi opadami śniegu. Duże zachmurzenie spodziewane jest także na wschodzie kraju, ale tam opady śniegu będą lokalne. W pasie od Dolnego Śląska po Ziemię Łódzką wystąpią rozpogodzenia i nie powinno padać. Temperatura maksymalna sięgnie od -3 stopni Celsjusza w Suwałkach, przez 1 st. C w Łodzi, do 2 st. C we Wrocławiu i Zielonej Górze. Wiatr powieje ze zmiennych kierunków, na północy będzie umiarkowany, a na południu - słaby.

Warunki biometeorologiczne - niedziela 20.11

Wilgotność powietrza sięgnie około 60-90 procent. Na północy kraju będzie zimno, a mieszkańcy pozostałych regionów odczują chłód. Warunki biometeorologiczne na północy kraju będą niekorzystne, na południowym zachodzie, południu i w centrum okażą się korzystne, a w pozostałych regionach aura neutralnie wpłynie na samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 20.11
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 20.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Niedziela w Warszawie przyniesie pogodną aurę bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie dzień przyniesie duże zachmurzenie oraz słabe, przejściowo umiarkowane, przelotnymi opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -1 st. C. Z południa powieje umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W niedzielę w Poznaniu niebo będzie pochmurne, pojawią się też słabe, przejściowo umiarkowane, przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 1 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka pogodna i słoneczna niedziela. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje z południowego wschodu. W południe barometry wskażą 998 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie w niedzielę można spodziewać się dużego zachmurzenia, ale nie powinno padać. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje ze wschodu, a wiatr będzie słaby. W południe na barometrach zobaczymy 986 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości