TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - niedziela 17.10. Pochmurno, miejscami popada słaby deszcz. Od 10 do 13 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek 3.12
Prognoza pogody na piątek 3.12tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 17.10

Pogoda na dziś, czyli na niedzielę 17.10, zapowiada się ze słabymi opadami deszczu na północy kraju. Termometry pokażą maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Miejscami silniej powieje.

Na niedzielę 17 października synoptycy prognozują pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Na północy kraju wystąpią słabe opady deszczu do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Warmii, przez 11 st. C w centrum kraju, do 13 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany, na północy i wschodzie okresami dość silny wiatr z kierunku zachodniego, w porywach do 55 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w niedzielę 17.10

W niedzielę wilgotność powietrza wahać się będzie od 70 do 80 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne na północy kraju, a w pozostałych regionach korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami, temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami, prognozuje się przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 11 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe barometry pokażą 1015 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami, termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami silniej z zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1006 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami, na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1004 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 12 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 993 hPa. 

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości