Pogoda na dziś - niedziela 13.02. Dużo słońca, od 3 do 8 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 13.02

Pogoda na dziś. W niedzielę na terenie całego kraju można spodziewać się słonecznej aury. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 8 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr chwilami mocno się rozpędzi.

Niedziela będzie słoneczna. Więcej chmur wystąpi jedynie na zachodzie, północy i w centrum kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 6 st. C w centrum, do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego, słabo i umiarkowane, okresami dość silnie. W porywach osiągnie prędkość do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie około 70 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometo w niedzielę
Warunki biometo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie południowo zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1010 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie, okresami więcej chmur. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie, okresami więcej chmur. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 6 st. C. Wiatr będzie południowo zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje południowo zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 6 st. C. Wiatr będzie południowo zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości