Pogoda na dziś - niedziela 06.03. Chłodno, z przejaśnieniami i rozpogodzeniami

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Niedziela zapowiada się pochmurno, będzie się jednak również wypogadzać. Temperatura sięgnie maksymalnie od 2 do 4 stopni Celsjusza.

Niedziela przyniesie zachmurzenie z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na północnym wschodzie i w centrum kraju do 4 st. C na zachodzie. Wiatr powieje z kierunku północnego, słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 70-80 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie północno zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1009 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 3 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 994 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości