TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - niedziela 05.12. Zimno, opady śniegu i deszczu ze śniegiem

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek 24.01
Prognoza pogody na poniedziałek 24.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 05.12

Pogoda na dziś. Niedziela zapowiada się zimno i wilgotno. Miejsca bez opadów będą wyjątkiem, synoptycy prognozują śnieg i deszcz ze śniegiem Aura niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

Niedziela w niemal całym kraju upłynie z całkowitym zachmurzeniem. Niewielkich przejaśnień można spodziewać się jedynie na Dolnym Śląsku oraz Warmii i Mazurach. Strefa opadów śniegu i deszczu ze śniegiem, miejscami dość silnych, rozciągająca się nad ranem od Pomorza Zachodniego, przez Ziemię Łódzką, po Małopolskę powoli przesuwać się będzie w kierunku Mazowsza. Opady nie wystąpią tylko w północno-wschodniej części kraju.

Temperatura maksymalna wyniesie od 0 do -1 stopnia Celsjusza w rejonie Suwałk, przez 1-2 st. C w centrum i do 4-5 st. C we Wrocławiu. Z kierunku północno-wschodniego wiatr powieje ze słabą siłą.

Warunki biometeo w niedzielę

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie około 90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno ze słabymi opadami śniegu i mokrego śniegu. 2 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 993 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże i całkowite. Wieczorem słabe przelotne opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 1 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 994 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Początkowo pochmurno ze słabymi opadami deszczu, później bez opadów i z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 985 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno ze słabymi opadami deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 3 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 976 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości