Pogoda na dziś - niedziela 03.04. Opady w niektórych regionach, od 1 do 7 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Niedziela przyniesie przejaśnienia i rozpogodzenia. Śnieg lub deszcz popada już tylko w nielicznych miejscach. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 7 stopni Celsjusza.

W niedzielę będzie pochmurno z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. W południowo-wschodniej części kraju możliwe, że miejscami spadnie do 1-2 centymetrów śniegu. Po południu na Pomorzu Zachodnim pojawią się słabe opady deszczu Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Lubelszczyźnie, przez 4 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Pomorzu. Z kierunku północno-zachodniego wiatr powieje ze słabą i umiarkowaną siłą.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza na przeważającym obszarze Polski znajdzie się na poziomie około 70 procent. Mieszkańcy wszystkich regionów odczują chłód. Warunki biometeorologiczne na północnym zachodzie i północnym wschodzie kraju okażą się niekorzystne, a poza tym będą neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie północno zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie waha się, w południe osiągnie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie waha się, w południe osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 6 st. C. Wiatr będzie północno zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie waha się, w południe osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie waha się, w południe osiągnie 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami, przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie północno zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie waha się, w południe osiągnie 988 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości