TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - czwartek 23.06. Termometry pokażą od 22 do 29 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
as,
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w sobotę 02.07
Pogoda w sobotę 02.07tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek 23.06 na terenie całego kraju upłynie z dużą ilością słońca. W wielu regionach zrobi się bardzo ciepło, a miejscami będzie gorąco. Temperatura sięgnie maksymalnie do 29 stopni Celsjusza.

W czwartek będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 stopni Celsjusza na Kaszubach, przez 26 st. C w centrum kraju, do 29 st. C na Ziemi Lubuskiej. Z kierunku północnego i wschodniego wiatr powieje ze słabą siłą.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 23.06

Wilgotność powietrza sięgnie około 50-60 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalne ciepło. Warunki biometeorologiczne na północy i wschodzie kraju okażą się neutralne, a poza tym będą neutralne przechodzące w niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 23.06
Warunki biometeorologiczne w czwartek, 23.06tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Czwartek przyniesie w Warszawie pogodną aurę. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 25 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby. W południe barometry pokażą 1004 hektopaskali, a ciśnienie będzie rosnąć.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozowany jest pogodny czwartek. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Z kierunków wschodnich powieje słaby wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1016 hPa i będzie rosnąć.

Pogoda na dziś - Poznań

W czwartek aura w Poznaniu będzie pogodna. Termometry pokażą maksymalnie 27 st. C. Powieje słaby, wschodni wiatr. Ciśnienie będzie rosnąć i w południe wyniesie 1005 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu będzie pogodny. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 28 st. C. Ze wschodu powieje słaby wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1001 hPa i będzie rosnąć.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie będzie rosnąć, a w południe osiągnie 988 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 23.06
Warunki drogowe w czwartek, 23.06tvnmeteo.pl

Autor:as, ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/Grzegorz Momot

Pozostałe wiadomości