Pogoda na dziś - czwartek 16.03. Słoneczna aura, na termometrach maksymalnie 14 stopni

Autor:
dd,
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę 01.10
Prognoza pogody na sobotę 01.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek upłynie z dużą ilością słońca. Termometry pokażą od 4 do 14 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Czwartek przyniesie na ogół słoneczną aurę, tylko na zachodzie kraju pojawi się więcej chmur. Temperatura maksymalna wyniesie od 4-5 stopni Celsjusza na Podlasiu do 14 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, powieje z południowego wschodu.

Warunki biometeo - czwartek 17.03

Wilgotność powietrza wahać się będzie od 60 do 70 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Słoneczna aura. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1035 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Będzie słonecznie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 9 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Barometry pokażą w południe 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 13 st. C. Wiatr powieje z południowego wschodu, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe sięgnie 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni. Na barometrach zobaczymy w południe 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodna aura. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1016 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:dd, anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości