Pogoda na dziś - czwartek 16.03. Dla jednych śnieg, dla innych słońce

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W czwartek 16.03 będą regiony, w których słabo popada deszcz ze śniegiem i śnieg. W większości kraju można spodziewać się chwil ze słońcem. Na termometrach zobaczymy do 9 stopni Celsjusza.

W czwartek 16.03 na północnym wschodzie i południowym wschodzie kraju będzie pochmurno. Pojawią się tam również przelotne opady deszczu ze śniegiem do 2 litrów wody na metr kwadratowy oraz opady mokrego śniegu, podczas których spadnie do 2 centymetrów. Na pozostałym terenie kraju wystąpią rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Warmii i Suwalszczyźnie, przez 7 st. C, w środkowych regionach, do 9 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z kierunku zachodniego.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w czwartek sięgnie 60-80 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne na wschodzie, a także w północno-wschodniej i południowo-wschodniej części kraju okażą się neutralne, natomiast w pozostałych regionach będą korzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Czwartek w Warszawie zapowiada się pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1007 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W czwartek w Gdańsku, Sopocie i Gdyni będzie pochmurno. Pojawią się też przejaśnienia, ale i również przelotnie popada śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańcy Poznania w czwartek powinni spodziewać się pochmurnej aury z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu zapowiada się pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurny czwartek z rozpogodzeniami. Wystąpią również przelotne opady śniegu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 6 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 995 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości