Pogoda na dziś - czwartek 03.02. Chłodno i wilgotno, opady różnego rodzaju

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na sobotę 28.01
Pogoda na sobotę 28.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 03.02

W czwartek na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 do 6 stopni Celsjusza. Pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Drogi będą śliskie.

Czwartek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Przejaśnienia mogą pojawiać się na wschodzie kraju. W zachodnich regionach okresami będą pojawiać się opady deszczu i deszczu ze śniegiem do 5 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach może spaść do 2 centymetrów śniegu. Kierowcy powinni spodziewać się śliskich nawierzchni dróg.

Temperatura maksymalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr powieje ze słabą i umiarkowaną siłą, z kierunków zachodnich.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie około 90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne w zachodniej połowie kraju będą niekorzystne, a we wschodniej połowie neutralnie wpłyną na samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1005 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno, okresami opady śniegu i śniegu z deszczem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 2 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 993 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości