TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - 26.10. Spadnie deszcz, na Wybrzeżu powieje silniejszy wiatr. Na termometrach do 15 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek 3.12
Prognoza pogody na piątek 3.12tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 26.10

Pogoda we wtorek 26.10 miejscami będzie deszczowa. Na Wybrzeżu spodziewane są silniejsze porywy wiatru. Termometry pokażą do 15 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś - wtorek 26 października w zachodnich regionach kraju zapowiada się pochmurnie z przejaśnieniami i opadami deszczu. Spadnie do trzech litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach możemy liczyć na pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr. Na Wybrzeżu może chwilami być silniejszy, południowo-zachodni.

Warunki biometeo we wtorek 26.10

Największą wartość wilgotność powietrza we wtorek osiągnie na północnym zachodzie - przekroczy tam 80 procent. W całym kraju odczujemy chłód. W miejscach gdzie spadnie deszcz, biomet okaże się niekorzystny, a w pozostałych regionach - neutralny.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie będzie zmienne, spadnie przelotny deszcz. Temperatura wzrośnie do 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Będzie przeważnie słonecznie. Temperatura wzrośnie do 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 991 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozowane jest zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Termometry pokażą do 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Utrzyma się zachmurzenie małe, po południu wzrastające do umiarkowanego. Temperatura wzrośnie do 12 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We wtorek utrzyma się małe zachmurzenie, po południu wzrośnie do umiarkowanego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie południowo-zachodni. Ciśnienie w południe sięgnie 1006 hPa, spada.

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości