TVN Meteo | Polska

Pogoda na jutro - piątek 15.10. Deszcz i maksymalnie 16 stopni

TVN Meteo | Polska

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 17/18.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 15.10

Pogoda na jutro, czyli piątek 15.10, przyniesie miejscami opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 stopni Celsjusza. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Pogoda na noc: pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. W pasie dzielnic centralnych i wschodnich pojawią się opady deszczu rzędu do 3 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna sięgnie od 3 stopni Celsjusza Podkarpaciu do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami może wiać silniej.

Pogoda na noc14/15.10tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - piątek 15.10

Pogoda na jutro: pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu - miejscami do 6 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Okresami w porywach może rozpędzać się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na piątek 15.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w piątek 15.10

Na przeważającym obszarze kraju wilgotność powietrza sięgnie 90 procent. Odczuwać będziemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne na piątek 15.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Z południowego zachodu umiarkowany wiatr, okresami może rozpędzać się do 40-60 km/h. O północy na barometrach zobaczymy 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 13 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu, okresami może być silniejszy i osiągać 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 1006 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z deszczem. Na termometrach zobaczymy minimum 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy ciśnienie osiągnie 992 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu - w porywach może rozpędzać się do 40-60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 987 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna sięgnie 8 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z południowego zachodu. O północy barometry wskażą 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr, który będzie osiągać do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno i okresami deszcz. Termometry pokażą minimum 6 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. O północy na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami i opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu, okresami w porywach może rozpędzać do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna sięgnie 9 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry pokażą 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowanie. W południe barometry wskażą 1000 hPa.

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości