TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Silny wiatr da nam się we znaki

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na sobotę 25.06
Pogoda na sobotę 25.06tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 30.01

Pogoda na dziś. 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wielu regionach upłynie pod znakiem opadów śniegu, deszczu lub deszczu ze śniegiem. Uwaga na silny wiatr. Będą miejsca, w których porywy będą rozpędzać się do ponad 100 kilometrów na godzinę.

Pogoda na dziś: zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na wschodzie, północy i w centrum prognozowane są opady śniegu, przechodzące w centrum w deszcz ze śniegiem i sam deszcz. Na wschodzie lokalnie mogą pojawić się zawieje śnieżne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Podlasiu do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje silny i porywisty wiatr z północnego zachodu. W porywach może rozpędzać się do 70-90 kilometrów na godzinę, w strefie brzegowej porywy będą silniejsze - do ponad 100 km/h.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 30.01

Wilgotność powietrza sięgnie około 80-90 procent. W całej Polsce odczujemy zimno i wiatr, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 30.01
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 30.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno, deszcz i śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie silny i porywisty, a powieje z zachodu. Jego porywy mogą osiągać do 70-100 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 994 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr z zachodu będzie silny i porywisty - w porywach rozpędzi się do 70-90 km/h. W południe ciśnienie sięgnie 975 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Na ogół pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje silny i porywisty wiatr z zachodu, który w porywach może osiągać prędkość do 70-90 km/h. Ciśnienie w południe sięgnie 995 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Przeważnie pochmurno. Okresami prognozowane są opady śniegu lub/i deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Wiatr będzie silny i porywisty - w porywach osiągnie 70-90 km/h. Ciśnienie w południe barometry wskażą 982 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Zachodni wiatr będzie silny i porywisty wiatr - do 70-90 km/h. W południe ciśnienie osiągnie wskażą 993 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości