TVN Meteo | Pogoda

Prognoza pogody na dziś - wtorek, 22.03. Słonecznie, temperatura sięgnie 17 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek zapowiada się słoneczny. Termometry pokażą maksymalnie od 13 do 17 stopni Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Wtorek upłynie pod znakiem słonecznej i bezchmurnej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13-14 stopni Celsjusza na wschodzie do 15-17 st. C na zachodzie kraju. Powieje słaby wiatr z południowego wschodu.

Warunki biometeorologiczne - wtorek 22.03

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 60 procent. W całej Polsce odczujemy ciepło, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Prognozuje się słoneczną i bezchmurną aurę bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 14-15 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby. W południe barometry pokażą 1025 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Będzie słonecznie, poza tym nie popada. Termometry pokażą maksymalnie 12-14 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczmy pokażą 1037 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Nastanie słoneczna i bezchmurna aura, nie prognozuje się opadów. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 14-15 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Synoptycy zapowiadają słoneczny, bezchmurny dzień bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15-16 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby. W południe barometry pokażą 1021 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Będzie słonecznie, bezdeszczowo, na niebie nie pojawią się chmury. Termometry pokażą maksymalnie 14-16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1010 hPa.  

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorek tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości