Prognoza pogody na dziś - środa 9.03. Różne rodzaje opadów, od 2 do 9 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda dziś, czyli w środę 9.03, przyniesie części kraju opady deszczu, deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Rano mogą pojawić się mgły. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 stopni Celsjusza.

Środa na wschodzie oraz częściowo w centrum kraju upłynie pod znakiem pochmurnej aury, miejscami popada deszcz ze śniegiem oraz deszcz. Na południu sypnie śniegiem. Na zachodzie Polski, po zaniku porannych mgieł i związanych z nimi niskiego zachmurzenia, możliwe są liczne rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie od 2-4 stopni Celsjusza na wschodzie do 7-9 st. C na zachodzie Polski. Powieje słaby wiatr, na zachodzie północno-zachodni, na wschodzie północno-wschodni.

Warunki biometeo - środa 9.03

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 90 procent. Na zachodzie, północy i częściowo w centrum kraju odczujemy ciepło, na wschodzie i południu - chłód. Warunki biometeorologiczne na zachodzie Polski okażą się korzystne, przechodzące w kierunku wschodnim w neutralne, a następnie niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w środę
Warunki biometeorologiczne w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie pochmurno, przejściowo wystąpią słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby wiatr. W południe barometry pokażą 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Początkowo wystąpi umiarkowane zachmurzenie wzrastające do dużego, nie popada. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni. W południe ciśnienie wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Początkowo będzie pochmurno z silnymi zamgleniami, ale później się rozpogodzi. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiar. W południe barometry pokażą 1025 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Słoneczna aura. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W południe barometry pokażą 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Prognozuje się pochmurną aurę ze słabymi, przejściowo umiarkowanymi opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa.  

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości