TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na 5 dni: w weekend będzie sypał śnieg

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Tomasz Wasilewski o pogodzie w Polsce
Tomasz Wasilewski o pogodzie w Polsce
wideo 2/3
Pogoda na pięć dni 24-28.11

W nadchodzący weekend czeka nas duże zachmurzenie z opadami śniegu, a także deszczu ze śniegiem i deszczu. Może zrobić się biało. Miejscami termometry pokażą co najwyżej jeden stopień Celsjusza.

Środa przyniesie duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami w zachodniej i południowej części kraju. Na pozostałym obszarze spadnie do 1-3 litrów deszczu na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, okresami na północy silniejszy, wiatr z zachodu.

Pogoda na czwartek i piątek

Czwartek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Podkarpaciu. Wiatr z południa będzie wiał słabo i umiarkowanie.

Na piątek synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Na wschodzie i w centrum Polski popada deszcz i deszcz ze śniegiem, a na Podlasiu sam śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od od 2 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu.

Prognoza pogody na czwartek i piątektvnmeteo.pl
Prognozowane opady w dniach 24-28.11
Prognozowane opady w dniach 24-28.11Ventusky.com

Pogoda na weekend

W sobotę wystąpi duże zachmurzenie z opadami śniegu, a na Śląsku - deszczu ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, słaby i umiarkowany, będzie wiał ze zmieniających się kierunków.

Niedziela przyniesie duże zachmurzenie i opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.

Prognoza pogody na sobotę i niedzielę tvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w dniach 24-28.11
Prognozowana temperatura w dniach 24-28.11Ventusky.com

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości