TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na weekend: słoneczna aura na dobre rozgości się w Polsce

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza temperatur w dniach 25-29.09
Prognoza temperatur w dniach 25-29.09ventusky.com
wideo 2/3
Pogoda na pięć dni

Weekend przyniesie na ogół słoneczną aurę, choć miejscami pojawią się też chmury. Termometry pokażą maksymalnie 12 stopni Celsjusza.

Czwartek zapowiada się na ogół słonecznie. Na zachodzie kraju pojawi się więcej chmur. Temperatura maksymalna wyniesie od 4-5 stopni Celsjusza na Podlasiu do 14 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, południowo-wschodni wiatr.

Piątek upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia, miejscami pojawi się też słońce. Termometry pokażą maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, wiejący ze zmieniających się kierunków.

Prognoza pogody na piątek i sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na weekend

Sobota przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie, miejscami będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 st. C na Podlasiu do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu.       

Na niedzielę synoptycy prognozują na ogół słoneczną aurę. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 7 st. C  na Podkarpaciu do 12 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognozowana temperatura w dniach 17-21.03
Prognozowana temperatura w dniach 17-21.03Ventusky.com

Pogoda na poniedziałek

Poniedziałek przyniesie słoneczną aurę. Termometry pokażą maksymalnie od 8 st. C na Podkarpaciu do 12 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy, wschodni wiatr.   

Prognoza pogody na niedzielę i poniedziałektvnmeteo.pl
Prognozowane opady w dniach 17-21.03
Prognozowane opady w dniach 17-21.03ventusky.com

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutetrstock

Pozostałe wiadomości