TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - Zaduszki, 2.11. Deszczowo w wielu regionach

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 1.11

Pogoda na jutro, czyli Zaduszki. W wielu regionach zapowiadany jest deszcz. Spaść może nawet 20 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc: w zachodniej części kraju zrobi się pochmurno. Pojawią się także opady deszczu o sumie do 10 litrów na metr kwadratowy. We wschodnich regionach noc zapowiada się pogodnie. Lokalnie możliwe są mgły. Temperatura minimalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Ziemi Lubelskiej do 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej i Podkarpaciu. Lokalnie możliwe są przygruntowe przymrozki do -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, przeważnie z południowego wschodu. Na Wybrzeżu okresami może przybierać na sile.

Pogoda na Zaduszki, 2.11

Pogoda na Dzień Zaduszny: na Podlasiu, Mazowszu, Mazurach Warmii, Lubelszczyźnie wtorek zapowiada się pogodnie i na ogół bez opadów. W pozostałych regionach należy spodziewać się pochmurnego nieba. W ciągu 12 godzin może spaść do 20 litrów deszczu na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 8 st. C na Pomorzu, Śląsku i Podkarpaciu do 13 st. C na Lubelszczyźnie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni, skręcający na północno-zachodni.

Pogoda na wtorek 2.11, Zaduszki
Pogoda na wtorek 2.11, Zaduszkitvnmeteo.pl

Warunki biometeo w Zaduszki, 2.11

Na przeważającym obszarze kraju wilgotność powietrza przekroczy 90 procent. Odczuwać będziemy zimno, jedynie na wschodzie będzie odrobinę lepiej, bo subiektywnie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą na ogół niekorzystne. Jedynie na wschodzie biomet okaże się neutralny.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 2.11
Warunki biometeorologiczne we wtorek 2.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimum 5 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy ciśnienie osiągnie 976 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże i opady deszczu o sumie do 10-20 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 972 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno. Wystąpią opady deszczu o sumie do 5-10 l/mkw. Temperatura minimalna sięgnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. O północy barometry wskażą 992 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże. Pojawią się opady deszczu rzędu 5-10 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 5 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. O północy na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Rano słonecznie, potem chmur zrobi się więcej. Wieczorem prognozowane są opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 990 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno i deszczowo - suma opadów może przekroczyć 10 l/mkw. Temperatura minimalna spadnie do 7 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry pokażą 988 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu do 5-10 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Z północnego zachodu powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry wskażą 986 hPa.

Autor:kw//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości