TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - wtorek, 9.08. Pogodna noc, za dnia słabe opady

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
as/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc 24/25.09
Prognoza pogody na noc 24/25.09tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli wtorek 09.08. W prawie całym kraju czeka nas pogodna noc bez opadów. Parasole przydadzą się dopiero w dzień, ale deszcz będzie słaby i przelotny. W całym kraju utrzymają się korzystne warunki biometeorologiczne. Na termometrach zobaczymy do 26 stopni Celsjusza.

Noc będzie przeważnie pogodna, jedynie na Podkarpaciu może wystąpić więcej chmur, ale bez opadów. Na termometrach zobaczymy od 12 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie i Podlasiu, przez 14 st. C w centrum kraju, do 17 st. C na Ziemi Gorzowskiej. Z północnego wschodu powieje słaby wiatr.

Pogoda na noc 08/09.08
Pogoda na noc 08/09.08tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - wtorek 09.08

We wtorek prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. W północno-wschodniej Polsce okresami może ono wzrosnąć do dużego, przynosząc ze sobą przelotne opady deszczu poniżej trzech litrów wody na metr kwadratowy. Słabe i krótkotrwałe opady niewykluczone będą także miejscami w centrum kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 st. C na Suwalszczyźnie, przez 23 st. C w centralnej Polsce, do 26 st. C na południowym zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

Prognoza pogody na wtorek 09.08
Prognoza pogody na wtorek 09.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek 09.08

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 40 do 70 procent. Na zachodzie kraju odczujemy ciepło, a w pozostałej części Polski zapanuje komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo we wtorek 09.08
Warunki biometeo we wtorek 09.08tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc przyniesie zachmurzenie umiarkowane bez opadów. Termometry pokażą minimalnie 13 st. C. Słaby wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie będzie stabilne i o północy wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka wtorek pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Z północy i północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Barometry pokażą w południe 1013 hPa, a ciśnienie będzie stabilne.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy 14 st. C. Wiatr będzie słaby i zmienny. Ciśnienie będzie lekko rosnąć, a o północy na barometrach zobaczymy 1027 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozowane jest we wtorek umiarkowane zachmurzenie. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 22 st. C. Z kierunków północnych powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1029 hPa i będzie stabilne.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc przyniesie pogodną aurę. Temperatura minimalna wyniesie 16 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni i wschodni. O północy barometry pokażą 1014 hPa, a ciśnienie będzie lekko rosnąć.

Pogoda na jutro - Poznań

Wtorek upłynie w Poznaniu pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje północny wiatr, słaby i okresami umiarkowany. Ciśnienie nie będzie się zmieniać i w południe wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu spodziewana jest pogodna noc. Termometry pokażą 15 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby. O północy na barometrach zobaczymy 1011 hPa, a ciśnienie będzie lekko rosnąć.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu wtorek będzie pochmurny, z umiarkowanym zachmurzeniem bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Słaby wiatr powieje z północnego wschodu. W południe barometry pokażą 1012 hPa, a ciśnienie pozostanie bez większych zmian.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimalnie 14 st. C. Powieje słaby wiatr północno-wschodni i wschodni. Ciśnienie będzie lekko rosnąć i o północy wyniesie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie prognozowany jest pochmurny wtorek z umiarkowanym zachmurzeniem, za to bez opadów. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 24 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na barometrach w południe zobaczymy 996 hPa, a ciśnienie będzie stabilne.

Warunki drogowe we wtorek 09.08
Warunki drogowe we wtorek 09.08tvnmeteo.pl

Autor:as/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości