Pogoda na jutro - wtorek, 8.11. Na północy chmury, na południu słońce, do 16 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. We wtorek 8.11 wystąpi zarówno duże, jak i małe zachmurzenie. Pojawią się też miejscami słabe, przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 7/8.11

W nocy wystąpi zachmurzenie od umiarkowanego i małego na południu Polski, do dużego na północy. Miejscami pojawią się przelotne opady deszczu do dwóch litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 4-5 stopni Celsjusza na wschodzie Polski do 7-9 st. C na zachodzie. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. 

Pogoda na noc 7/8.11
Pogoda na noc 7/8.11tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - wtorek, 8.11

Wtorek upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia - duże będzie na północy, a małe na południu kraju. Poza tym na północy Polski przelotnie popada słaby deszcz do dwóch l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 11-12 st. C na wschodzie, przez 13-14 st. C w centrum kraju, do 15-16 st. C na zachodzie. Południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na wtorek 8.11
Prognoza pogody na wtorek 8.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 8.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-80 procent. Niemal wszędzie odczujemy ciepło, tylko na krańcach północnych Polski - komfort termiczny Warunki biometeorologiczne przeważnie będą korzystne, natomiast na północy okażą się neutralne.

Warunki biometeo we wtorek 8.11
Warunki biometeo we wtorek 8.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie wystąpi duże zachmurzenie, bez opadów. Temperatura minimalna osiągnie 6-7 st. C. Wiatr słaby, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka wtorek z dużym zachmurzeniem i rozpogodzeniami, nie będzie padać. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 13-14 st. C. Wiatr okaże się słaby, południowy. Barometry wskażą w południe 1005 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie, okresami przelotnie popada słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy 8-10 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie o północy sięgnie 1012 hPa.  

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Na wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozuje się duże zachmurzenie, okresami ze słabym, przelotnym deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 13-14 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 1013 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W nocy w Poznaniu zachmurzenie okaże się duże, nie powinno padać. Temperatura minimalna wyniesie 6-7 st. C. Wiatr słaby, będzie wiał z południowego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1005 hPa. 

Pogoda na jutro - Poznań

Wtorek w Poznaniu upłynie pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia z rozpogodzeniami, bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14-15 st. C. Powieje słaby, południowy wiatr. Barometry pokażą w południe 1004 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu wystąpi umiarkowane zachmurzenie, padać nie powinno. Termometry wskażą 5-6 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo. Ciśnienie o północy osiągnie 1003 hPa. 

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka wtorek z małym zachmurzeniem, nie będzie padać. Temperatura maksymalna wzrośnie do 15-16 st. C. Wiatr słaby, powieje z południa. Na barometrach zobaczymy w południe 1002 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się w nocy umiarkowanego zachmurzenie. Nie prognozuje się opadów. Temperatura minimalna osiągnie 4-5 st. C. Wiatr okaże się słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 992 hPa. 

Pogoda na jutro - Kraków

Na wtorek w Krakowie prognozuje się małe zachmurzenie, padać nie będzie. Termometry pokażą maksymalnie 14-15 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południa. Na barometrach zobaczymy w południe 991 hPa.

Warunki drogowe we wtorek 8.11
Warunki drogowe we wtorek 8.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości