Pogoda na jutro - wtorek, 6.09. Nocą miejscami zaledwie 3 stopnie, w dzień do 23

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 29/30.03
Pogoda na noc 29/30.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli we wtorek 6.09 przyniesie niektórym regionom kraju przelotne opady deszczu oraz burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 17 do 23 stopni.

Pogoda na noc 5/6.09

Zapowiada się pogodna noc, tylko we wschodniej części Wybrzeża oraz w górach wystąpi więcej chmur i popada słaby deszcz do dwóch litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 9 st. C w centrum kraju, do 12 st. C na Dolnym Śląsku i Wybrzeżu. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, na zachodzie chwilami silniejszy wiatr.

Pogoda w nocy 05/06.09
Pogoda w nocy 05/06.09tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - wtorek, 6.09

Wtorek upłynie przeważnie pod znakiem pogodnej aury. Tylko we wschodniej części Wybrzeża oraz w górach prognozuje się więcej chmur i przelotne opady deszczu do pięciu l/mkw., tam też możliwe są burze. Termometry pokażą maksymalnie od 17 st. C na Suwalszczyźnie, przez 20 st. C w centrum kraju, do 23 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Południowo-wschodni i wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, w burzach - silny.

Prognoza pogody na wtorek 06.09
Prognoza pogody na wtorek 06.09tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 6.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-80 procent. W prawie całej Polsce odczujemy komfort termiczny, tylko na północnym wschodzie - chłód. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 06.09
Warunki biometeorologiczne we wtorek 06.09tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pogodna noc. Temperatura minimalna osiągnie 8 st. C. Wiatr wschodni, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Wtorek w Warszawie przyniesie pogodną aurę. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 20 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1012 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy 10 st. C. Wiatr wschodni, będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie o północy sięgnie 1028 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie pod znakiem pogodnej aury. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1025 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

W nocy w Poznaniu wystąpi pogodna aura. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania pogodny wtorek. Temperatura maksymalna sięgnie 22 st. C. Wiatr południowo-wschodni, będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1012 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Na noc we Wrocławiu prognozuje się pogodną aurę. Termometry wskażą 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy wiatr ze wschodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Wtorek przyniesie mieszkańcom Wrocławia pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Wiatr południowo-wschodni, okaże się słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pogodna. Temperatura minimalna osiągnie 10 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Na wtorek w Krakowie prognozuje się pogodną aurę, po południu pojawi się więcej chmur kłębiastych. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 995 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek 06.09
Warunki drogowe we wtorek 06.09tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości