Pogoda na jutro - wtorek, 6.06. Nocą lokalnie popada, w dzień możliwe są burze

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Wtorek 6.06 przyniesie południowym regionom Polski opady deszczu oraz burze. W pozostałych częściach kraju na niebie pojawią się chmury, ale nie będzie z nich padać. Termometry pokażą maksymalnie 26 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc

Przed nami pogodna noc. Tylko na krańcach południowo-zachodnich popada deszcz o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby, miejscami umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni wiatr.  

Prognoza pogody na noc z poniedziałku na wtorek
Prognoza pogody na noc z poniedziałku na wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - wtorek, 6.06

Wtorek 6.06 w południowej części kraju upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z opadami deszczu do 10 l/mkw. W Małopolsce i na Podkarpaciu pojawią się burze, podczas których spadnie do 10-25 l/mkw. deszczu, a porywy wiatru osiągną do 60-80 kilometrów na godzinę. W pozostałych regionach prognozuje się zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry wskażą od 21 st. C na Dolnym Śląsku do 26 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby, miejscami umiarkowany, przeważnie wschodni.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo - wtorek, 6.06

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 60 do 90 procent, z czego najwilgotniej będzie na południu kraju. We wszystkich regionach odczujemy ciepło, a w południowej Polsce będzie dodatkowo wilgotno i parno. Warunki biometeorologiczne okażą się przeważnie neutralne, jedynie na południu niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu słoneczny wtorek. Termometry wskażą maksymalnie 25 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Na barometrach zobaczymy w południe 1020 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pogodna. Na termometrach zobaczymy 11 st. C. Powieje słaby, wschodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Wtorek w Krakowie przyniesie duże zachmurzenie z deszczem i burzami. Podczas wyładowań spadnie do 10-25 l/mkw., a porywy wiatru osiągną prędkość do 60-80 km/h. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 23 st. C. Wiatr okaże się słaby, wschodni. Barometry wskażą w południe 989 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu będzie pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Powieje słaby wiatr ze wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na wtorek w Poznaniu prognozuje się stopniowy wzrost zachmurzenia. Termometry wskażą maksymalnie 24 st. C. Wschodni i południowo-wschodni wiatr okaże się słaby. Na barometrach zobaczymy w południe 1008 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pogodna noc. Temperatura minimalna osiągnie 9 st. C. Wiatr słaby, powieje ze wschodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Wtorek w Warszawie zapowiada się rano słoneczny, później zacznie się chmurzyć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Barometry wskażą w południe 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu nastąpi stopniowy wzrost zachmurzenia. Termometry wskażą 13 st. C. Wiatr słaby, powieje ze wschodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Wtorek we Wrocławiu upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 21 st. C. Wschodni wiatr będzie wiał słabo. Barometry wskażą w południe 1004 hPa.  

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości