TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - wtorek 11.01. Mroźno w większości kraju. Miejscami może prószyć śnieg

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 10/11.01
Pogoda na noc 10/11.01tvnmeteo.pl
wideo 2/6
tvnmeteo.plPogoda na noc 10/11.01

Pogoda na jutro, czyli wtorek 11.01 przyniesie nam sporo chmur i lokalne przejaśnienia. Miejscami pojawią się słabe opady śniegu. Na termometrach zobaczymy od -3 do 1-2 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc: na ogół pochmurno. Miejscami może słabo prószyć śnieg. Temperatura minimalna sięgnie od -9 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do -3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje przeważnie słaby, miejscami umiarkowany wiatr z północy i północnego wschodu. 

Pogoda na wtorek 11.01

Pogoda na jutro: zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami. Miejscami możliwy słaby śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -3 st. C na Suwalszczyźnie do 1-2 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje ze zmiennych kierunków, słabo i miejscami umiarkowanie.

Pogoda na wtorek 11.01
Pogoda na wtorek 11.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek 11.01

Wilgotność powietrza w całym kraju sięgnie około 90 procent. W całej Polsce odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 11.01
Warunki biometeorologiczne we wtorek 11.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Na ogół pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Z północnego wschodu powieje przeważnie słaby, chwilami umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1033 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna sięgnie -1 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa. W południe barometry pokażą 1037 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy minimum -7 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby. O północy ciśnienie osiągnie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie -2 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1003 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno. Temperatura minimalna sięgnie -6 st. C. Powieje słaby wiatr ze wschodu. O północy barometry wskażą 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Ze wschodu i południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1026 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno. Termometry pokażą minimum -7 st. C. Słaby wiatr powieje z północnego wschodu. O północy na barometrach zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Na ogół pochmurno. Możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie -2 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z północy i północnego wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1022 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno. Temperatura minimalna sięgnie -3 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby. O północy barometry pokażą 1017 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Ze wschodu powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry wskażą 1021 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/Darek Delmanowicz

Pozostałe wiadomości