TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - wtorek 07.12. Mroźno i pochmurno, niewykluczone słabe opady śniegu

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 23/24.01
Pogoda na noc 23/24.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 06.12

Pogoda na jutro. Wtorek okaże się mroźny, temperatura maksymalna nigdzie nie wzrośnie powyżej zera. Możliwe są opady śniegu, jednak o słabym charakterze i tylko lokalnie.

W nocy będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. W południowo-wschodniej części kraju lokalnie wystąpią słabe opady śniegu. Miejscami możliwe są mgły. Temperatura minimalna wyniesie od -9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do -3 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-wschodni skręcający na południowo-wschodni.  

Pogoda na wtorek

Dzień upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia, niebo tylko nieznacznie może się przejaśniać. Miejscami słabo popada śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -7 st. C na Suwalszczyźnie do 0 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w niektórych miejscach silniejszy. Powieje z kierunku północno-wschodniego, skręcając na południowo-wschodni.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo we wtorek

Wilgotność powietrza w ciągu dnia na przeważającym obszarze Polski przekroczy 90 procent. We wszystkich regionach będzie odczuwalne zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1015 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-wschodni i wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1017 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże. Temperatura spadnie minimalnie do -3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 983 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże. Termometry pokażą maksymalnie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północny wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 983 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Na ogół pochmurno, niewykluczone słabe opady śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1001 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie -3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1002 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1000 Pa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 999 hPa.

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości