TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - Wszystkich Świętych, 1.11. Na ogół pogodny dzień. W części kraju deszcz

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 22/23.05
Pogoda na noc 22/23.05tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 1.11

Pogoda na jutro, czyli poniedziałek 1.11, zapowiada się na ogół pogodnie, choć w części Polski może się zachmurzyć i nieco popadać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 17 stopni Celsjusza.

Polska znalazła się pod wpływem rozległego wiru niżowego z głównym centrum przemieszczającym się znad Szkocji w stronę Morza Norweskiego. W poniedziałek nad zachodnie regiony Polski dotrze chłodny front atmosferyczny z opadami deszczu. Z południa napływać będzie jeszcze ciepłe, łagodne powietrze.

Pogoda na noc

Pogoda na noc: pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza w Małopolsce, przez 6 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Pomorzu Zachodnim. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Na zachodzie i północy w porywach może rozpędzać się do 50-70 kilometrów na godzinę.

Pogoda na jutro - Wszystkich Świętych, 1.11

Pogoda na Wszystkich Świętych na zachodzie kraju przyniesie zachmurzenie wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałej części kraju będzie pogodnie, a na wschodzie nawet słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie od 12 st. C na Pomorzu Zachodnim i Suwalszczyźnie, przez 16 st. C w centrum kraju, do 17 st. C w Małopolsce. Wiatr z południowego zachodu i południowego wschodu będzie słaby i umiarkowany. Na wschodzie okresami może przybierać na sile i w porywach osiągać do 50 km/h.

Prognoza pogody na poniedziałek
Pogoda na poniedziałek, Wszystkich Świętych 1.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne we Wszystkich Świętych

Największa wilgotność powietrza pojawi się na zachodzie Polski. Odczuwać będziemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane - na zachodzie niekorzystne, w pasie centralnym neutralne, a na wschodzie korzystne.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek, Wszystkich Świętych 1.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 4 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie o północy wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Wiatr z południa będzie słaby i umiarkowany, choć chwilami może silniej wiać. Ciśnienie w południe osiągnie 996 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny, a powieje z południowego wschodu. O północy barometry wskażą 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pogodnie, pod wieczór zacznie się chmurzyć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Chwilami może wiać silniej. W południe ciśnienie sięgnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 8 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie, pod wieczór pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południa, chwilami porywy mogą być silniejsze. W południe barometry pokażą 994 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimum 7 st. C. Wiatr z południowego wschodu będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie o północy wyniesie 992 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie, pod wieczór pojawią się chmury i deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, chwilami dość silny wiatr z południa. W południe na barometrach zobaczymy 990 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 2 st. C. Z południowego wschodu powieje, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 987 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Chwilami jego porywy będą silniejsze. W południe barometry wskażą 981 hPa.

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości