TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - środa, 29.06. Tropikalna noc w części kraju, w dzień do 34 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 08/09.08
Pogoda na noc 08/09.08tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w środę, 29.06, upłynie w północnych i zachodnich regionach kraju pod znakiem przelotnych opadów deszczu i burz. Poza tym upał da się we znaki, termometry pokażą maksymalnie 34 stopnie Celsjusza.

W nocy w województwach zachodnich będzie pochmurno z opadami deszczu do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Wieczorem możliwe są też zanikające burze, podczas których spadnie do 10-20 l/mkw., a wiatr w porywach rozpędzi się do 60-80 kilometrów na godzinę. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 21 st. C na Podkarpaciu. Powieje na ogół słaby, zmienny wiatr.   

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa, 29.06

Środa przyniesie na północy i zachodzie Polski przelotne opady deszczu i burze. Podczas wyładowań spadnie do 10-20 l/mkw., a wiatr w porywach osiągnie do 60-80 km/h. W południowo-wschodniej część kraju zapanuje pogodna aura, ale i tu możliwe są lokalne izolowane burze. Termometry pokażą maksymalnie od 27 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 34 st. C na Podkarpaciu. Wiatr przeważnie słaby, będzie wiał ze zmieniających się kierunków.    

Pogoda na środę 29.06
Pogoda na środę 29.06tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 29.06

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 60 do 80 procent. W niemal całym kraju będzie upalnie, tylko na zachodzie i północnym zachodzie - gorąco. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przelotnie popada deszcz. Temperatura minimalna osiągnie 14 st. C. Wiatr słaby, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Środa w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia oraz przelotnych opadów deszczu i burz. Podczas wyładowań spadnie do 10-20 l/mkw., a porywy wiatru osiągną prędkość do 60-80 km/h. Termometry pokażą maksymalnie 28 st. C. Północny i północno-wschodni wiatr okaże się słaby. W południe na barometrach zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodna noc. Na termometrach zobaczymy 19 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie o północy sięgnie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Środa przyniesie w Krakowie słoneczną aurę. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 33 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. W południe barometry wskażą 984 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Nocą w Poznaniu będzie padał przelotny deszcz. Temperatura minimalna osiągnie 15 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W środę mieszkańcy Poznania mogą spodziewać się przelotnych opadów deszczu i burz, podczas których spadnie do 10-20 l/mkw., a wiatr w porywach rozpędzi się do 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 30 st. C. Wschodni wiatr będzie wiał słabo. W południe barometry pokażą 1006 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Zapowiada się pogodna noc w Warszawie. Termometry pokażą 18 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1006 hPa. 

Pogoda na jutro - Warszawa

Środa w Warszawie przyniesie słoneczną aurę, będzie upalnie. Temperatura maksymalna wyniesie 32 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby. W południe ciśnienie sięgnie 1004 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc w Warszawie będzie pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 17 st. C. Wiatr słaby, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka pogodna środa. Termometry pokażą maksymalnie 31 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni i północno-wschodni. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości