TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - środa, 21.09. Nocą będzie przelotnie padać, za dnia także przydadzą się parasole

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w środę 21.09, przyniesie spore zachmurzenie z rozpogodzeniami. Wystąpią przelotne opady deszczu, miejscami też burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 20/21.09

Przed nami pochmurna noc z rozpogodzeniami. Na zachodzie kraju prognozuje się na ogół zanik opadów, w pozostałych regionach przelotnie popada do pięciu litrów deszczu na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku, przez 7 st. C w centrum kraju, do 10-11 st. C na Wybrzeżu. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W porywach na wschodzie rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa, 21.09

Środa przyniesie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Na zachodzie Polski lokalnie pojawi się jeszcze słaby, przelotny deszcz. Na pozostałym obszarze kraju okresami popada deszcz rzędu pięciu l/mkw. Tam też niewykluczone są burze. Termometry pokażą maksymalnie od 12 st. C na Górnym Śląsku i Lubelszczyźnie, przez 14-15 st. C w centrum kraju, do 17 st. C na Ziemi Lubuskiej. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 21.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na wschodzie i w centrum kraju, a na zachodzie - neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno z rozpogodzeniami, poza tym przelotnie popada deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Środa w Warszawie upłynie pod znakiem pochmurnej aury z rozpogodzeniami. Poza tym przelotnie popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 15 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe barometry pokażą 1007 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę z rozpogodzeniami, prognozuje się też przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy 10 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu pochmurna środa z rozpogodzeniami, poza tym przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Wiatr północno-zachodni okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pochmurna z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na środę w Poznaniu prognozuje się pochmurną aurę z rozpogodzeniami, możliwy jest przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Wiatr północno-zachodni okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe barometry pokażą 1012 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu będzie pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą 5 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka pochmurna środa z rozpogodzeniami, możliwy jest też przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr północno-zachodni, będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. W południe ciśnienie sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie przyniesie pochmurną aurę z rozpogodzeniami, oprócz tego przelotnie popada deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 7 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Środa w Krakowie zapowiada się pochmurna z rozpogodzeniami. Prognozuje się też przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 13 st. C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami okaże się dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości