TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - środa 17.11. Nocą lekki mróz, za dnia chmury, opady i wiatr

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 17.11

Pogoda na jutro, czyli na środę, zapowiada się pochmurno, choć z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie od 5 do 9 stopni Celsjusza, lokalnie możliwe jest nawet 10 stopni. Deszcz pojawi się tylko na Pomorzu.

Noc z wtorku na środę (16/17.11) zapowiada się pochmurna z przejaśnieniami i rozpogodzeniami na południu i południowym wschodzie kraju. Miejscami będzie mglisto. Temperatura minimalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 2 st. C w centrum kraju, do 5 st. C na Wybrzeżu. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na jutro - środa 17.11

Środa przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Rozpogodzenia prognozowane są przede wszystkim na południu i południowym wschodzie Polski. Na Pomorzu wystąpią opady deszczu do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie, przez 8 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Dolnym Śląsku i Podkarpaciu, lokalnie możliwe jest tam jednak 10 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, tylko na północy w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na środę 17.11
Prognoza pogody na środę 17.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w środę 17.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, miejscami będzie wilgotno. Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w środę 17.11
Warunki biometeo w środę 17.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno i mglisto. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Wiatr południowy, powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie o północy sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy 4 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1020 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże, okresami popada słaby deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno i mglisto. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Wiatr południowy, powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie o północy osiągnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami silniej. W południe barometry pokażą 1006 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno i mglisto. Termometry pokażą 2 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna wyniesie 9 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami i mglisto. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. Ciśnienie o północy osiągnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Rano mglisto, w dzień rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe ciśnienie wyniesie 993 hPa. 

Warunki drogowe w środę 17.11
Warunki drogowe w środę 17.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości